Küpsiste kasutamine.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. See võimaldab meil koguda anonüümseid statistilisi andmeid, et parandada meie veebilehe toimimist ja kasutajakogemust. Ignoreerige seda teadet, kui olete nõus jätkama. Klõpsake allolevatele linkidele, et saada täiendavat informatsiooni meie poolt kasutatavatest küpsistest ning uurida, kuidas muuta oma küpsiste seadeid.
Jätka> Õiguslik teave> Muuda oma küpsiste seadeid> Rohkem infot küpsiste kohta

Best Buy Award uuringu kinnitab, et Bosch köögitehnika on Eestis esimesel kohal, hinna ja kvaliteedi suhetes.

"Best Buy Award" 2017 aasta sertifikaat

Best Buy Award metoodika

Kõige hiljutisemad ja uusimad Best Buy Award General I 2017/2018 uuringud viidi läbi2017. aasta veebruaris igal turul eraldi. Valimik koosnes 1200 vastajast igalt turult. Küsitletud olid  vastavate riikide kodanikud, üle 15 aasta vanused internetikasutajad ja nad olid segmenteeritud erinevatesse demograafilistesse kategooriatesse (vanus, sugu, asukoht riigisiseselt), mistõttu on valim iga riigi tasandil esinduslik.

Uuring viidi läbi veebiküsitluse teel, Šveitsi organisatsiooni ICERTIAS poolt (www.icertias.com). Kõik küsimused olid etteantud vastusteta, st uurijad ei pakkunud valikuvõimalusi, nagu a), b),c). Küsitletutel oli võimalus vabalt määrata tootjate ja teenusepakkujate nimesid, kes vastavalt nende kogemustele pakkusid raha eest turul parimat väärtust.

Suur hulk juhtivaid rahvusvahelisi ja kohalikke ettevõtteid kasutavad oma reklaamitegevuses aktiivselt prestiižikat Best Buy Award tunnusmärki. 

www.bestbuyaward.org

ICERTIAS organisatsioonist lähemalt

ICERTIAS on tarbijaskonna hääl, fookusega töötades tarbijaskonna huvides. Me otsime, uurime, sertifitseerime ja auhindame korrektselt avalikule kogemusele ja arvamusele tuginedes tippettevõtteid, tooteid ja teenuseid üle maailma, eeldades, et see muudab ostuotsuse tegemise ostja jaoks lihtsamaks.

Rahvusvaheliselt oleme tuntud oma Best Buy Award (bestbuyaward.org), QUDAL - QUality meDAL (qudal.com) ja ICERTIAS Kliendi Sõbra (customersfriend.org) uuringute ja sertifitseerimise programmide poolest.

Meie rahvusvaheline organisatsioon on esindatud enam kui 40-s riigis, viiel mandril. ICERTIAS turuuuringute tulemusi tsiteerivad sageli juhtivad ajakirjandusväljaanded, kaasa arvatud Bloomberg, CBS, NBC, Fox, The Wall Street Journal, Yahoo News ja paljud teised.

ICERTIAS asutati 2011. aastal Zürichis, Šveitsis, kus see on tänaseni registreeritud kui “ICERTIAS – International Certification Association GmbH”.
www.icertias.com
Online Survey