Küpsiste kasutamine.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. See võimaldab meil koguda anonüümseid statistilisi andmeid, et parandada meie veebilehe toimimist ja kasutajakogemust. Ignoreerige seda teadet, kui olete nõus jätkama. Klõpsake allolevatele linkidele, et saada täiendavat informatsiooni meie poolt kasutatavatest küpsistest ning uurida, kuidas muuta oma küpsiste seadeid.
Jätka> Õiguslik teave> Muuda oma küpsiste seadeid> Rohkem infot küpsiste kohta

i-DOS

Boschi i-DOS pesumasinad

Enamik doseerib valesti. i-DOSiga on tulemus täpselt õige.

Boschi isedoseerivad pesumasinad annavad parima pesutulemuse ja alati õige doseerimise. Mugav, säästlik ja lihtne!

Tooteinfo

Funktsioon i-DOS tagab selle, et pesumasin hoolitseb vedela pesu- ja loputusvahendi doseerimise eest ise.
Vaata tooteid

Robert Bosch

“Keegi ei tohiks kunagi olla rahul sellega, mida ta on saavutanud, vaid alati püüdlema paremaks saamise poole.”
Loe lähemalt Robert Boschi kohta

Pesu õige pesemine pole kunagi olnud nii lihtne.

Boschi i-DOS on pesumasin, mis tunneb ära pesu koguse ja pesu määrdumisastme ning doseerib pesuvahendit vastavalt sellele. Teil tuleb valida vaid automaatprogramm, aktiveerida i-DOS ja vajutada start-nuppu, siis peseb i-DOS Teie riided puhtaks optimaalse pesuaine ja veekogusega.


i-DOS toimib nii.

i-DOS on varustatud sensor-kontrollitud doseerimissüsteemiga, mis on mõeldud kasutamiseks vedela pesu- ja loputusvahendiga. Süsteemi juurde kuulub kaks mahutit. Üks suurem, 1,3 liitri pesuvahendi jaoks, ja üks väiksem (0,5-liitrine) loputusvahendi või veel ühe vedela pesuvahendi jaoks. 1,3 liitrit vastab umbes 20 pesukorrale, mis on ligikaudu ühe kuu pesukordade hulk. Lisaks on olemas ka üks sahtel pesuvahendi käsitsi doseerimiseks, näiteks siis, kui soovite kasutada pesupulbrit või valgendit.


Pesuvahendisalve on lihtne avada ja puhastada ning vajadusel saab pesu- või loputusvahendit vahetada. Käsitsi doseerimiseks mõeldud pesuvahendisahtlit puhastatakse automaatselt jõulise väljauhtega.

Nii lihtne see ongi!

1. Pane pesu masinasse ja sulge luuk.

2. Vali programm „Automaatne“ ja aktiveeri i-DOS.

3. Vajuta start-nuppu.

Valmis pesuprogrammid.

Programmid „Automaatne“ ja „Automaatselt õrn“ kohandavad doseerimise alati pesu määrdumisastmega. Lisaks võib valida mitme erineva eriprogrammi vahel: segu, õrnpesu/siid, vill, allergia+, sport, super15 ja särgid. Oma enim kasutatavaid programme saab salvestada ka seadistuse „Lemmikud“ alla.


Plekivaba plekieemaldussüsteem.

Te ei pea enam kunagi plekkide pärast muretsema. Pesumasin kohandab temperatuuri, trumli pöörlemise, veekoguse ja aja valitud plekitüübiga.


Valige masina 16 erineva plekieemaldussüsteemi seast: punane vein, muna, maasikas, apelsin, kohv, šokolaad, tee, kosmeetika, lastetoit, veri, tomat, rohi, muld/liiv, toidurasv, higi ja mustad sokid.


* WFK Institute for Applied Research, katseraport WL 5132/10 näitab, et võrreldes käsitsi doseerimisega võib i-DOS säästa kuni 7062 liitrit vett aastas.

Säästke pesuvahendit, vett ja energiat.

Kas teadsite, et suurimad elektrivargad Teie kodus on vanaaegsed kodumasinad? Sellepärast on nutikas valida pesumasin, mis on ehitatud kaasaegset tehnoloogiat kasutades. Pesumasina i-DOS energiaklass on A+++, tänu millele säästate puhtalt energiatarbimise vähenemise arvelt nii elektrit kui ka raha.


Tulemuseks on pesumasin, mis majandab nii pesuvahendi, vee kui ka elektriga ja on leebe nii Teie rahakoti kui ka keskkonna vastu. Ühe aastaga võite säästa suure hulga pesuvahendit ja kuni 7000 liitrit vett*.

 
 
Online Survey