Küpsiste kasutamine.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. See võimaldab meil koguda anonüümseid statistilisi andmeid, et parandada meie veebilehe toimimist ja kasutajakogemust. Ignoreerige seda teadet, kui olete nõus jätkama. Klõpsake allolevatele linkidele, et saada täiendavat informatsiooni meie poolt kasutatavatest küpsistest ning uurida, kuidas muuta oma küpsiste seadeid.
Jätka> Õiguslik teave> Muuda oma küpsiste seadeid> Rohkem infot küpsiste kohta

Miks valida just Bosch?

Miks valida just Bosch?

Ehk seetõttu, et me võtame arvesse iga pisimatki detaili ega jäta midagi juhuse hooleks. Või seetõttu, et meie kodumasinad on ühed kõige energiasäästlikumad ja kvaliteetsemad kogu maailmas. Või seetõttu, et kogu meie tegevus on suunatud jätkusuutlikkusele – alates tootmisest ja logistikast kuni Robert Boschi sihtasutuse heategevuslike ettevõtmisteni.

Loe lähemalt selle kohta, mis teeb Boschi eriliseks.

Testitud, kontrollitud, üle kontrollitud

Me testime oma tooteid pidevalt. Küpsetame oma ahjudes kukleid, veendumaks, et need korralikult küpsevad.  Me proovime lauatennisepallide abil järele, kui tugevalt meie pesumasinad tsentrifuugimise ajal vibreerivad. Teeme seda seetõttu, et kõik meie tooted peavad tarbija rahulolu tagamiseks olema ülimalt kvaliteetsed – vastasel korral tehas neid ei väljasta.

Saksa kvaliteet – meie teejuht

Robert Bosch – innovaator ja humanist

Bosch'i firma asutaja oli Robert Bosch. See on lugu ettevõtjast ja innovaatorist, kuid samuti humanistist ja inimõiguste eest võitlejast. Tema pärand elab edasi meie kvaliteetsetes ja uuenduslikes toodetes ning tõsiasjas, et firma omanik Robert Bosch'i sihtasutus annetab miljoneid eurosid heategevuslikuks otstarbeks.

Täpsemalt Robert Bosch'i kohta

Ühiskondlik vastutustunne on osa meie ajaloost ja DNAst

Oleme pööranud suurt tähelepanu CSRile - Corporate Social Responsibility (ettevõtte ühiskondlik vastutus) - veelgi varem, kui see termin üldse välja mõeldi. Üks meie asutaja Robert Boschi tähtsaimatest deviisidest oli, et tema ettevõtte areng peab käima käsikäes ühiskonna üldise arenguga. Seepärast töötas ta intensiivselt oma töötajate töökeskkonna parandamise nimel. Seda uhket traditsiooni jätkame ka meie. Meil on au kanda edasi Robert Boschi ideaale.

Boschi töö ettevõtte ühiskondliku vastutuse vallas

Ettevõtte ajaloost

1886. aastal asutas Robert Bosch Stuttgartis "Peenmehaanika ja elektrotehnika töökoja". Nii sündiski täna kõikjal maailmas tegutsev Robert Bosch GmbH. Ettevõtet on algusest peale iseloomustanud uuendusmeelsus ja ühiskondlik pühendumus. Oleme oma arhiivides säilitanud enam kui 125 tegutsemisaasta olulisemad hetked.

Lähemalt

Online Survey