Küpsiste kasutamine.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. See võimaldab meil koguda anonüümseid statistilisi andmeid, et parandada meie veebilehe toimimist ja kasutajakogemust. Ignoreerige seda teadet, kui olete nõus jätkama. Klõpsake allolevatele linkidele, et saada täiendavat informatsiooni meie poolt kasutatavatest küpsistest ning uurida, kuidas muuta oma küpsiste seadeid.
Jätka> Õiguslik teave> Muuda oma küpsiste seadeid> Rohkem infot küpsiste kohta

Robert Bosch

Saksa kvaliteet

Testimisel peame silmas, et kõik meie tooted peavad olema ülimalt kvaliteetsed – vastasel korral tehas neid ei väljasta.

Loe lähemalt

Robert Bosch – innovaator ja humanist

Boschi firma algas meie asutaja Robert Boschiga. Tema lugu on ettevõtja ja innovaatori lugu – kuid samuti lugu humanistist ja inimõiguste eest võitlejast. Tema pärand elab edasi meie kvaliteetsetes ja uuenduslikes toodetes ning tõsiasjas, et meie omanik Robert Boschi sihtasutus annetab miljoneid eurosid heategevuslikuks otstarbeks.

Robert Bosch sündis 1861. aastal Albeckis Lõuna-Saksamaal. Tehnikahuviline noormees õppis täppismehaanikat.  Kui ta oli mõned aastad muu hulgas Thomas Edisoni juures töötanud, asutas ta ettevõtte, mida tänapäeval tuntakse Boschi nime all.

Ettevõtte kasvades kasvas ka Robert Boschi vastutustunne oma töötajate suhtes. Ta oli üks esimestest tööandjatest, kes kehtestasid kaheksatunnise tööpäeva, viiepäevase töönädala ja muud sarnased eelised töötajatele.  Töötajate õigus veeta vaba aega perekonnaga oli tema jaoks oluline.  Sama oluliseks pidas ta ümbritseva maailma heaolu. Robert Bosch annetas aktiivselt heategevusele.  Oma eluajal aitas ta rahastada haiglaid, koole ja ülikoole.  1936. aastal asutas ta Robert Boschi haigla, mis tegutseb tänaseni.  Ta oli ka rahuaktivist ja Saksa vastupanuliikumise pooldaja enne Teist maailmasõda ja selle ajal.

Enne oma surma 1942. aastal muutis Robert Bosch ettevõtte struktuuri, et tagada oma töö jätkumine vastavalt oma elufilosoofiale ja ühiskondlikele ideaalidele. Ettevõtte enamusosanik pidi olema sihtasutus – Robert Boschi sihtasutus – ja ülejääv tulu tuli annetada mitmesugusteks heategevuslikeks ettevõtmisteks.  Sama mudeli järgi tegutseme ka tänapäeval.  Igal aastal annetab sihtasutus tervise, hariduse, teadusuuringute ja kultuuri valdkonda kuuluvate projektide kaudu ühiskonnale miljoneid eurosid.  Oleme uhked oma asutaja Robert Boschi ja tema elukäigu üle. Ja veelgi uhkemad oleme selle üle, et suudame jätkuvalt tema ideaalide ja soovide järgi tegutseda.

 

 
Online Survey