Küpsiste kasutamine.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. See võimaldab meil koguda anonüümseid statistilisi andmeid, et parandada meie veebilehe toimimist ja kasutajakogemust. Ignoreerige seda teadet, kui olete nõus jätkama. Klõpsake allolevatele linkidele, et saada täiendavat informatsiooni meie poolt kasutatavatest küpsistest ning uurida, kuidas muuta oma küpsiste seadeid.
Jätka> Õiguslik teave> Muuda oma küpsiste seadeid> Rohkem infot küpsiste kohta

Saksa kvaliteet

Robert Bosch

Loe lähemalt Robert Boschi ning tema kui innovaatori ja humanisti köitva elukäigu kohta.

Loe lähemalt

Saksa kvaliteet – meie teejuht
Väljatöötatud tooteid testitakse meie tehastes, täiustatakse ja testitakse uuesti.  Üha uuesti ja uuesti, kuni võime täielikult rahule jääda.  Oleme veendunud, et vastupidavad kodumasinad sünnivad põhjaliku töö tulemusena. Me mõtleme iga pisimagi detaili hoolikalt läbi. See ongi tuntud Saksa kvaliteet. Ja kvaliteet juhib meie tegevust.

Testitud, kontrollitud, üle kontrollitud
Me testime oma tooteid pidevalt. Küpsetame oma ahjudes kukleid, veendumaks, et need korralikult küpsevad.  Me proovime lauatennisepallide abil järele, kui tugevalt meie pesumasinad tsentrifuugimise ajal vibreerivad. Teeme seda seetõttu, et kõik meie tooted peavad olema ülimalt kvaliteetsed – vastasel korral tehas neid ei väljasta.

Pedandid ja uhked selle üle
Me peame end uhkusega “pedantideks”. Arendame oma tooteid pidevalt edasi, keskendudes kirglikult detailidele ja täiuslikkusele. Töötame pidevalt selle nimel, et meie kodumasinad oleksid veelgi vastupidavamad ja tulevikus veelgi paremad. Saksa kvaliteet? Aga muidugi!

 

 
Online Survey