Küpsiste kasutamine.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. See võimaldab meil koguda anonüümseid statistilisi andmeid, et parandada meie veebilehe toimimist ja kasutajakogemust. Ignoreerige seda teadet, kui olete nõus jätkama. Klõpsake allolevatele linkidele, et saada täiendavat informatsiooni meie poolt kasutatavatest küpsistest ning uurida, kuidas muuta oma küpsiste seadeid.
Jätka> Õiguslik teave> Muuda oma küpsiste seadeid> Rohkem infot küpsiste kohta

Ilu- ja kehahooldustooted

Head igapäevased tervise- ja ilutooted tagavad rõõmsa päeva.

Me panustame palju aega ja energiat, et pakkuda sulle vahendeid perfektse soengu tegemiseks. Sa oled selle ära teeninud.

Nagu juuksuri juures

Paljud arvavad, et kodus ei saagi sama kaunist soengut teha nagu juuksuri juures. Kuid ProSalon annab selleks head eeldused, sest tooted sarnanevad sinu juuksurisalongis kasutatavatega.

Vaata ProSalon juuksehooldustooteid

Säästab juukseid

Sinu juuksed on ainulaadsed. Ära kohtle neid hooletult. Rohkem infot meie Brilliant Care-juuksehooldussarja kohta.

Vaata Brilliant Care
juuksehooldustooteid

Glamour red

Kui soovite juuksehooldustooteid, mille abi teha kaunis soeng ja ühtlasi tagada juuste terve struktuur ja ilus läige, vajate te Red Glamour sarja tooteid! Care -funktsioon ja toodete keraamiline katteplaat hoiavad teie juuksed tervete ja säravatena!

Kui tõde on oluline

Kehakaal on iseenesest diskreetne küsimus, kuid Bosch teeb kaalule astumise kergemaks. Uus kauni ja elegantse disainiga SlimLine-kaal on klaasist ja varustatud anduritega, mis tagavad täpse kaalumistulemuse.

Tutvu meie kaaludega
Online Survey