Küpsiste kasutamine.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. See võimaldab meil koguda anonüümseid statistilisi andmeid, et parandada meie veebilehe toimimist ja kasutajakogemust. Ignoreerige seda teadet, kui olete nõus jätkama. Klõpsake allolevatele linkidele, et saada täiendavat informatsiooni meie poolt kasutatavatest küpsistest ning uurida, kuidas muuta oma küpsiste seadeid.
Jätka> Õiguslik teave> Muuda oma küpsiste seadeid> Rohkem infot küpsiste kohta

Köögiseadmed

Tugev kui härg

Bosch MUM86 on vaatamata oma võimsusele kasutajasõbralik, paindlik ja turvaline ka uudishimulike laste läheduses. Muu hulgas on sellel mootorikontaktide kaitsekaas, stabiilsed iminappadega varustatud jalad ja juhtme automaatse kokkukerimise funktsioon.

Täpsemalt MUM86 kohta

Styline – läbinisti stiilne

Maitse üle võib vaielda. Kuid mitte disaini üle. Styline on lisaväärtusega tootesari.

Tutvu Styline-tootesarja köögiseadmetega

Neli lõiketera ja üks hobujõud

Uue põlvkonna nutikatel saumikseritel Bosch MixxoQuattro on kahe asemel neli lõiketera. Pea kahekordne mikserdamisvõimsus, võrrelduna tavalise kaheteralise saumikseriga.

MixxoQuattro lõiketeraga saumikserid

Üks masin. Piiramatult võimalusi

Köögiseadmed on võimsad ja mitmekülgsed just tänu lisatarvikute laiale valikule. MUM sõtkub, jahvatab, peenestab, täidab vorste, mikserdab, vormib küpsiseid ja pressib pastat. Õige tarvikuga ei ole MUMi võimalustel toiduvalmistamise juures mingeid piire.

Uuri lähemalt köögikombaine ja nende võimalusi
Online Survey