Küpsiste kasutamine.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. See võimaldab meil koguda anonüümseid statistilisi andmeid, et parandada meie veebilehe toimimist ja kasutajakogemust. Ignoreerige seda teadet, kui olete nõus jätkama. Klõpsake allolevatele linkidele, et saada täiendavat informatsiooni meie poolt kasutatavatest küpsistest ning uurida, kuidas muuta oma küpsiste seadeid.
Jätka> Õiguslik teave> Muuda oma küpsiste seadeid> Rohkem infot küpsiste kohta

Külmikud ja sügavkülmikud

LED-valgustus

Energiasäästlikud valgustid, mis säästavad voolu ja peavad vastu külmiku kogu eluea jooksul. Samuti on valgustus nutikalt külmiku välisserva paigutatud, nii on võimalik külmikut täita valgustit varjamata.

Täpsemalt LED-valgustuse kohta külmikutes

Boschi uusim jahutus- ja külmutustehnika

HydroFresh ja VitaFresh on vaid mõned uuendused Boschi külmikute juures. Kirjeldame lähemalt, kuidas need aitavad toitu kauem värskena säilitada.

HydroFresh ja VitaFresh funktsioonidega külmikud

Energiaklass A+++

Bosch on maailma esimene energiaklassi A+++ külmikute ja sügavkülmikute tootja. Külmikud tarbivad u 50% vähem energiat kui klassi A+ mudelid – see säästab nii raha kui ka keskkonda.

Parima energiamärgistusega külmikud

Veini säilitamine elutoas

Kui sulle meeldib veinide lõhna, maitset ja välimust nautida, peaksid avastama enda jaoks Bosch'i veinikülmikute valiku. Populaarsel mudelil KSW38940 on auhinnatud disain, puitriiulid ja tagasihoidlik valgustus. See sobib igasse tänapäevasesse tuppa.

Meie veinikülmikud
Online Survey