Küpsiste kasutamine.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. See võimaldab meil koguda anonüümseid statistilisi andmeid, et parandada meie veebilehe toimimist ja kasutajakogemust. Ignoreerige seda teadet, kui olete nõus jätkama. Klõpsake allolevatele linkidele, et saada täiendavat informatsiooni meie poolt kasutatavatest küpsistest ning uurida, kuidas muuta oma küpsiste seadeid.
Jätka> Õiguslik teave> Muuda oma küpsiste seadeid> Rohkem infot küpsiste kohta

Kohvimasinad ja veekeetjad

Kas soovid tassi espressot, teed, Caffee Latte't, kakaod või masinakohvi? Nagu meiegi. Pea kogu aeg.

Meie insenerid programmeerisid espressomasinad, veekeetjad ja kohvimasinad ülima täiuslikkuseni. Olge head ja nautige!

Täiuslik hommik täiusliku disaini keskel

Meie uus Styline'i hommikusöögisari aitab hästi alustada igat päeva. Tee oma hommikusöögielamus täiuslikuks: ideaalne kohv, ühtlaselt röstitud sai või tass aromaatset teed. Styline kohvimasina, röstri ja veekeetjaga on Sul selleks kõik vajalik olemas.

Vaata meie Styline tootesarja kohvimasinaid, veekeetjaid ja röstereid

Optimaalse rõhuga espressomasinad

Bosch pakub espressomasinaid hea maitsega inimestele, kes soovivad eriti häid kohvijooke. Selleks on vaja vaid ühte nupuvajutust.

Täpsemalt meie espressomasinate kohta

Kas soovid oma teed kuuma, kuumema või kõige kuumemana?

Teevee temperatuur peab eri teesortide puhul erinev olema, et aroomi ja maitset kõige paremini välja tuua. Meie veekeetjatel on neli eri temperatuurivalikut vahemikus 70–100°C.

Meie veekeetjad

Pikenda oma toote kasutusiga

Kas su kohvimasin vajab katlakivist puhastamist? Vajad espressomasinale uut veefiltrit? Meie tootevalikust leiad ka hooldusvahendeid oma masinatele.

Tutvu hooldusvahenditega
Online Survey