Küpsiste kasutamine.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. See võimaldab meil koguda anonüümseid statistilisi andmeid, et parandada meie veebilehe toimimist ja kasutajakogemust. Ignoreerige seda teadet, kui olete nõus jätkama. Klõpsake allolevatele linkidele, et saada täiendavat informatsiooni meie poolt kasutatavatest küpsistest ning uurida, kuidas muuta oma küpsiste seadeid.
Jätka> Õiguslik teave> Muuda oma küpsiste seadeid> Rohkem infot küpsiste kohta

Nõudepesumasinad

Hea nõudepesumasin teeb nõud puhtaks nii väikese kuluga kui võimalik. Muidu ei oleks nende nimi Bosch.

Aga meile sellest ei piisa. Meie nõudepesumasinad on vaiksed ning oskavad kohanduda selle järgi, kui palju on nõusid ja kui mustad need on. Need on vaid mõned paljudest nutikatest funktsioonidest.

ActiveWater – väike veekogus töötab nüüd eriti tõhusalt

Tänu optimeeritud filtritele, torudele ja loputusotsikutele pesevad ActiveWater-masinad sinu nõud säravalt puhtaks tunduvalt väiksema veekuluga. Iga kasutatud veetilk annab parima nõudepesutulemuse.

Vaata videot

Zeolite®-kuivatamine – maksimaalne kuivatustulemus, minimaalne energiakulu

Saladus peitub tseoliidis, looduslikus mineraalis, mis muudab niiskuse uudsel viisil soojuseks.  See teeb sinu kuivad nõud ka eriti säravaks ja peab vastu toote kogu kasutusea jooksul.

Ülemine lisariiul – üks lisariiul masina ülaosas

Ülemine lisariiul on kolmas praktiline korv, mis asub nõudepesumasina ülaosas. Sinna saab panna näiteks söögiriistu, segamisvahendeid ja väiksemaid tasse.

Lisariiuliga 60 cm nõudepesumasinad
Lisariiuliga 45 cm nõudepesumasinad
Online Survey