Küpsiste kasutamine.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. See võimaldab meil koguda anonüümseid statistilisi andmeid, et parandada meie veebilehe toimimist ja kasutajakogemust. Ignoreerige seda teadet, kui olete nõus jätkama. Klõpsake allolevatele linkidele, et saada täiendavat informatsiooni meie poolt kasutatavatest küpsistest ning uurida, kuidas muuta oma küpsiste seadeid.
Jätka> Õiguslik teave> Muuda oma küpsiste seadeid> Rohkem infot küpsiste kohta

Pliidid, ahjud ja õhupuhastid

Mida sa täna õhtuks sööd? Meie pliitide, ahjude, pliidiplaatide ja õhupuhastitega jääb üle ainult maailma kõigi mõeldavate toitude vahel valida ja otsustada.

Need on nimelt nii nutikad, et kõiki toite lihtsatest igapäevatoitudest peente kolmekäiguliste õhtusöökideni on lihtne valmistada. Head isu!

Mis värvi ahi sobib sinu kööki? Vaata meie iPad2 rakenduse abil.

Boschi ahjud on saadaval suures värvivalikus. Vaata meie iPad2 rakenduse abil järele, missugune värvitoon sinu kööki kõige paremini sobib. Pildista oma kööki ja proovi, kuni leiad oma lemmiku.

Lae tasuta alla rakendus ”Bosch 3D Studio”

Pürolüüs

Boschi pürolüüsahjud ei hõlbusta ainult toiduvalmistamist, vaid võimaldavad ka tüütust puhastamisest pääseda. Nimelt puhastab ahi end ise ja sina saad tegeleda millegi tähtsamaga – nautida head toitu koos oma armsate lähedastega.

Tutvu meie pürolüüsahjude valikuga

CleanAir – tõhus ja energiasäästlik söefiltrimoodul õhupuhastitele

CleanAir Module on patenteeritud söefiltri ja hoidiku komplekt, mis puhastab õhu kuni 95% ulatuses. Tavalised söefiltrid puhastavad keskmiselt u 50% ulatuses.

Meie energiasäästlikud söefiltriga õhupuhastid

Keskkonnasõbralikum toiduvalmistus meie A -30%-klassi ahjudega

Oleme turule toonud oma uued ahjud, mille energiamärgistus on A -30%. Nende ahjudega on toiduvalmistamine hea nii kõhule kui ka keskkonnale.

Keskkonnasõbralikud ahjud
Online Survey