Küpsiste kasutamine.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. See võimaldab meil koguda anonüümseid statistilisi andmeid, et parandada meie veebilehe toimimist ja kasutajakogemust. Ignoreerige seda teadet, kui olete nõus jätkama. Klõpsake allolevatele linkidele, et saada täiendavat informatsiooni meie poolt kasutatavatest küpsistest ning uurida, kuidas muuta oma küpsiste seadeid.
Jätka> Õiguslik teave> Muuda oma küpsiste seadeid> Rohkem infot küpsiste kohta

Triikrauad ja aurukeskused

Rõivad muutuvad tõhusa triikimise tagajärjel kaunimaks.

Õnneks on meie aurutriikrauad kergesti kasutatavad ja ühtlasi rõivaid hoidvad. Lisaks sellele on mudeleid, mis on energiasäästlikud või täis nutikaid funktsioone. Valik on sinu.

Sensor secure – lisaturvalisus

Kui triikraud jäetakse järelevalveta, lülitab Sensor Secure selle automaatselt välja. Nii on triikimine ohutum ja energiakulu väiksem.  Töötemperatuur taastatakse kohe, kui uuesti käepidemest haarad.

Vaata automaatse turvaväljalülitusega triikraudu

Kiirem triikimine

Bosch'i aurutriikrauad on kõrge aururõhuga, et tekitada rohkem auru ja kiirendada triikimist.  Lisaks eriti sile, hästi libisev tald ning rõivad saavad hetkega triigitud.

Tutvu meie aurutriikraudadega

Kaitse oma rõivaid

Puuvill, siid, vill ja sünteetika. Bosch i-Temp triigib kõiki neid samal viisil – kiiresti ja hõlpsalt!  Automaatfunktsiooniga on triikimine imekerge.

Vaata i-Temp funktsiooniga triikrauda

Bosch Home Professional – ergonoomilise disainiga triikimislaud

Õhuimamisfunktsioon hoiab kanga laual paigal, laud imab ka liigse auru, et vältida kondensvee tekkimist. Ventilaatorifunktsioon on õrnade kangaste voltideta triikimiseks.

Vaata aurukeskusust
"sensixx B35L pro energy"
Online Survey