Külmiku paigaldamine
Külmiku paigaldamisel tuleb arvesse võtta mitmeid asjaolusid. Võite külmiku paigaldamise jätta meie teenindusparterite hooleks. Kui soovite külmiku ise paigaldada, mõelge enne läbi järgmised punktid.
Paigalduskoht
Mida rohkem külmutusagensit seadmes on, seda suurem peab olema ruum, kuhu külmik paigaldatakse. Kui ruum on liiga väike, võib leke põhjustada tuleohtliku gaasi ja õhu segunemist. Ruumi suurus peab olema vähemalt 1 m³ iga 8 g külmutusagensi kohta. Teie seadmes oleva külmutusagensi kogus on märgitud andmesildil, mis asub seadme sees. Olenevalt mudelist võib teie seade kaaluda kuni 65 kg.
Lubatud toatemperatuur
Lubatud toatemperatuur oleneb seadme kliimaklassist. Kliimaklassi teabe leiate andmesildilt. Seade töötab korralikult lubatud toatemperatuuri piires. Kui SN-kliimaklassi seadet kasutatakse madalamal toatemperatuuril kui selle kliimaklassi jaoks ette nähtud, ei tohiks temperatuur kuni +5 °C seadet kahjustada.
Enne esmakordset kasutamist
Enne külmiku paigaldamist hankige teabematerjal, eemaldage kleeplint ja kaitsekile. Puhastage seade.
Elektriühendus
Ühendage külmik elektroonilise energiasäästupistiku asemel pigem ridamuunduriga või siinuslainega juhitava inverteriga. Ridamuunduriga invertereid kasutatakse fotogalvaanilistes süsteemides, mis on otse ühendatud avaliku elektrivõrguga. Isoleeritud lahenduste puhul tuleb kasutada siinuslainega juhitavat inverterit. Isoleeritud lahenduste puhul, nt laevadel või mägionnides, ei ole otseühendust avaliku elektrivõrguga.
1. Kompressori kahjustamise vältimiseks oodake pärast seadme paigaldamist vähemalt üks tund.
2. Ühendage seade õigesti paigaldatud seinakontakti. Pistikupesa peab vastama järgmistele nimiväärtustele.
Pistikupesa 220 V – 240 V
Maandus 50 Hz
Kaitsmed 10 A – 16 A
Väljaspool Euroopat: kontrollige, kas seadme voolutüüp ühildub teie toiteallika väärtustega. Seadme üksikasjad on toodud andmesildil.
3. Ühendage seade seadme lähedal asuvasse pistikupessa. Pistikupesa peab jääma vabalt ligipääsetavaks ka pärast seadme paigaldamist.